background
logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

Про компанію

  Свято Петра і Павла в 2018 році, як і раніше, припадає на 12 липня, і сьогодні ми відзначаємо, згадуючи історію двох апостолів. Так вона виявляється дуже цікавою і загадковою, а також сповнена віри і рішучості.

   Зі святом Петра і ПавлаАпостол Петро завжди вірив у Христа і став його вірним учнем. Він з самого початку був і бачив все, що відбувається з Ісусом. А тоді як, апостол Павло навпаки був ворогом Христа і його віри. Але він вірив в Ісуса як Месію, вважаючи Його лжепророком. Що ж сталося з ними обома в сфері  подій що трапилися.

   Всі 12 апостолів були з Ісусом Христом з самого початку, здається, вони були поруч, коли він народився. Наприклад, апостол Натанаїл з Кани, жив у кількох кілометрах від місця, де народився сам Ісус. Що стосується інших апостолів, то вони теж росли разом з Ісусом недалеко один від одного. Першим, хто проголосив Христа Сином Божим, став саме апостол Петро. Саме він сповістив про прихід Божого Сина на землю, щоб віддати своє життя заради порятунку людей.

   Що стосується апостола Павла, то він, поки не побачив сам воскресіння Ісуса Христа, був проти Нього. Всі апостоли, які вірили в Сина Божого з самого початку, під час воскресіння Христа були поруч з ним, тоді як апостол Павло зустрів його куди пізніше і саме в той момент повірив у диво і в Нього. Він дуже сильно змінився, він повірив у Бога, і він все своє життя проповідував віру в Христа, його розп'яття і воскресіння. Павло говорив тоді так, що якби Ісус не воскрес, то вийшло б так, що люди були обмануті і в результаті, як виявилося б, що ми живемо не в реальному житті, а в світі фантазій та ілюзій.

  У День Петра і Павла задумайтеся про все світле, що Вас оточує. Діліться з близькими людьми добром, вірою та добрими вчинками. Нехай Вас оточують тільки щирі люди, готові опромінити світлом і радістю Ваше життя.

2021  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved