background
logotype

Користь насіння

  Кожен з нас любить полузати насіння. Більш приємним процес споживання насіння соняшника стає, якщо згадати, що вони володіють багатьма корисними речовинами. В них міститься велика кількість вітамінів, макро - і мікроелементів, перераховувати які можна нескінченно. Наприклад, любителі поклацати можуть не хвилюватися, що вони постаріють передчасно, - а все завдяки вітамінам молодості» А, В і Е, які ми отримуємо з кожним ядрышком. Насіння – це також чудове народне засіб від захворювань серцево-судинної системи, вони зміцнюють кістки. Насіння соняшнику – постачальник в організм людини полінасичених жирних кислот.

   Крім перерахованих вище корисних речовин, якими володіють насіння соняшнику, насіння допомагають заспокоїти нерви. Коли ми методично знімаємо з насіння шкаралупу, ми перемикаємося з стресів і рутини на приємний і звичний процес. Перед ним відступають хвилювання, депресія, безсоння. Зовсім не дивно, що насіння завжди асоціюються у нас із затишком і спокоєм. Звук від лузання чимось нагадує потріскування дров у каміні або цокання старовинного годинника. Така атмосфера приносить заспокоєння і відволікає від суєти.

   Ще хочеться відзначити, що насіння соняшнику допомагають швидко втамувати голод. Насіння корисні людям, у яких спостерігається нестача магнію, калію, кальцію, заліза, цинку або фтору. А ще – це дуже смачно!

2020  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved