background
logotype

Сертифікат Organic Standard

Органічні продукти   Компанія "Август-Кий" отримала сертифікат Organic Standard. При виробництві ми використовуємо тільки органічні продукти.

 

 

Переваги органічних продуктів:

 • Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.
 • Органічні продукти безпечні для людини і навколишнього середовища, вони не забруднені нітратами, важкими металами, залишками пестицидів, гербіцидів та інших речовин хімічного синтезу.
 • Органічні продукти не містять хвороботворних мікроорганізмів, паразитів і алергенних компонентів.
  Органічні продукти не містять генетично модифікованих організмів та речовин, вироблених на їх основі.
 • Органічні продукти зберігають поживні властивості, якість, безпеку і натуральний склад при переробці, оскільки використовуються лише натуральні методи переробки і традиційні рецепти, природні речовини і матеріали для упаковки, заборонено використання синтетичних ароматизаторів, консервантів, добавок і т. д.
 • Вживання органічних продуктів побічно сприяє збереженню навколишнього середовища, а саме позитивно впливає на відтворення природної родючості ґрунтів, сприяє збільшенню природного біорізноманіття; поліпшує здоров'я тварин, оскільки застосовуються такі методи їх утримання, які узгоджуються з їх природними потребами і не заподіюють страждання тваринам.
   

 Компанія "Август-Кий" сертифікат Organic Standard

Органічні продукти – це такі продукти, при виробництві яких:

 • В рослинництві заборонено використовувати отрутохімікати для боротьби з бур'янами, шкідниками і хворобами рослин, а також мінеральні добрива синтетичного походження, при цьому захист рослин здійснюється переважно препаратами натурального походження, а для живлення грунту і рослин використовуються органічні добрива;
 • Категорично заборонено використання генетично модифікованих організмів;
 • У тваринництві не дозволяється застосовувати стимулятори росту, гормони й антибіотики, а для лікування тварин використовуються профілактичні засоби і гомеопатичні препарати.
 • Органічними можуть бути тільки ті продукти, які вироблені відповідно до затверджених правил (стандартів), а виробництво пройшло процедуру сертифікації у встановленому порядку.
 • Органічна продукція належним чином маркується. На етикетці повинен бути нанесений відповідний логотип, а також інформація про відповідний органі сертифікації.

 

2021  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved