Історія компанії

Опубліковано: Понеділок, 23 листопада 2015, 16:20
Перегляди: 6461

Колектив ТОВ "Август-кий"

ТОВ «Август-Кий» розпочало свою діяльність у 1996 р.

   До 1998р підприємство являло собою торгову продовольчу базу, що мало в своєму асортименті понад дві тисячі найменувань продукції.

   В 1998р був вибраний курс на виробництво фасованої с/г продукції та забезпечення крупами, цукром, борошном, крохмалем  супермаркетів різних мереж.

   З того часу ми здобули багато серйозних і надійних партнерів - як постачальників, так і покупців. Торгові точки наших клієнтів знаходяться практично у всіх містах України. Тому географія реалізації нашої продукції дуже широка.

   Наявність усіх необхідних умов для просування товару (штат фахівців своєї справи, складські приміщення, транспортний відділ тощо) дало нам можливість стати дистриб'юторами провідних виробників с/г продукції.

Крім цього ми представляємо інтереси ще багатьох компаній в торгових точках наших партнерів.

   Нашу продукцію можна придбати у всіх регіонах України - від Донецька і Луганська до Львова та Івано-Франківська, від Чернігова і Харкова до ПБК.

   Одним з напрямків діяльності компанії є експорт сільськогосподарської продукції в країни СНД, Європи та Америки.

Успішний розвиток підприємства грунтується на таких факторах:

   Наявність двох власних торгових марок «Август» і «Веселий Кок» (широкий діапазон фасування від 0,5 кг до 5,0 кг) дозволяє надати клієнтам великий асортимент продукції.

   Продукція ТМ «Август» представлена кількома видами упаковки:

  Крім цього в упаковці по 0,5 кг продаються унікальні сорти рису – жасмин, басматі, пропарений, нешліфований рис, а також суміші пропареного з диким рисом і натурального нешліфованого з диким.

Серія ТМ «Веселий Кок» представлена найпопулярнішими в Україні крупами:

Висока якість продукту, впізнавання упаковки, доступні ціни порівняно з цінами конкурентів, зробили цю марку улюбленою у багатьох сім'ях.

   Продукція, вироблена на нашому підприємстві, завжди відрізняється високою якістю, тому що ми робимо це для Вас, з любов'ю і турботою про ваше здоров'я!