background
logotype

Продукція

TM "Август" - це найкраще, що можна сьогодні запропонувати на ринку фасованих круп. Тільки крупи високої якості можуть бути продані під ТМ «Август». Вони проходять ретельний відбір на нашому підприємстві з дотриманням всіх норм по зберіганню, переробці і транспортуванні. Крім того, ТМ «Август» - це широкий асортимент, а це означає, що вам не потрібно ризикувати бюджетом, купуючи крупи інших ТМ.

ТМ «Веселий Кок» вже давно завоювала споживача, який цінує розумне поєднання ціни і стабільної якості. Круп'яні вироби ТМ «Веселий КОК» представлені у багатьох торгових точках. Ця марка стала улюбленею не тільки для киян.

ТМ «Телець» На сьогоднішній день комбінат випускає 12 видів продукції. На підприємстві встановлено першокласне німецьке обладнання. Щоб добитися такої якості продукції, яке є зараз, довелося витратити чимало зусиль і праці. Але все це не залишилося не поміченим, тому в 2000 р. комбінат був занесений до «Золотої книги ділової еліти України». Комбінат є лауреатом громадського конкурсу «Вища проба», членом Української Асоціації якості, фіналістом V національного конкурсу якості, членом клубу лідерів якості України. В 2002 р. був вручений перший в галузі сертифікат якості ISO 9001 -2001, Міжнародний приз «Європейська якість» за високу якість у відповідності з європейськими стандартами.

ТМ «СЕМОСһКІ» Національні традиції у вживанні насіння під час приємної бесіди, перегляду улюблених телепередач, на відпочинку, риболовлі і т. д. вимагають від нас забезпечити наших покупців високоякісним продуктом. Сучасне виробництво, додаткова система шліфування насіння дозволяє прибрати з поверхні оболонки «ворсинки», які при обсмажуванні підгорають і викликають ефект «брудні руки». Ми добиваємося зворотного – «чисті руки», чудовий смак, маса задоволення. І це нам вдалося.Сучасний дизайн упаковки і найвища якість продукції не повинні залишити байдужими навіть найвимогливіших покупців.

ТМ «Морячка» Харчова морська сіль - найдавніша зі спецій. Харчова морська сіль має необмежений термін придатності і при цьому, завдяки природній кристалізації, не втрачає своїх корисних властивостей. Харчова морська сіль надає їжі вишуканий, незвичайний смак морської води. Вона використовується не тільки у приготуванні їжі, але і в лікувальних цілях.

ТМ «Лад» Оцет - це спеція, відома з глибокої давнини. Зручна пластикова упаковка й оцет найвищої якості припаде до смаку будь-якій господині. Даний оцет підійде до будь-якої страви, стане доповненням до будь-якого смакового поєднання, додасть пікантності й аромату. За рахунок упаковки, оцет зручний у використанні на будь-якій кухні, відмінно підійде для маринадів.

ТМ «Базарний день» Компанія "Август-Кий" пропонує Вашій увазі нашу нову торгову марку «Базарний день». Представляэмо Вашій увазі в даній упаковці  рис довгозернистый пропарений, а також пшоно шліфоване та інші крупи.

ТМ «Формула здоров'я» Кожен злак продукції лінійки "Формула здоров'я" володіє своїми корисними властивостями і може бути використаний в дієтичному і лікувально-профілактичному харчуванні. Придбати.

ТМ «Комора» Раніше кожній господині доводилося створювати паніровку власноручно за своїм рецептам, адже без неї неможливо посмажити рибу або м'ясо до настільки улюбленої багатьма рум'яної скоринки, зберігши при цьому соковитість продукту. Паніровка, яка виготовляється саме з сухариків, додає продуктам особливого смаку і принадність, до того ж є необхідним за рецептурою інгредієнтом. Сухарні крихти рівним шаром покривають поверхню приготованого кулінарного виробу, таким чином, під час смаження в ньому зберігається сік і аромат. Паніровка виготовляється за рецептами з борошна пшеничного першого сорту.

2021  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved