background
logotype

TM «Август»

Продукція ТМ «АВГУСТ» представлена кількома варіантами упаковки:

 

Крупа гречана 1 кг
За своїм  продовольчим значенням займає перше місце серед основних круп. Вона багата поживними речовинами, дуже смачна, легко засвоюється організмом. Гречка – дієтичний продукт, що володіє високим профілактичним ефектом.

 

 

 
 

Крупа горохова 1 кг
Горох являє собою гарне джерело однієї з найдефіцитніших амінокислот - лізину. Горох відіграє важливу роль у лікувальному харчуванні, показаний в раціоні людей з серцевими захворюваннями. Горох в готовому вигляді можна подавати як окрему страву і як гарнір до м'яса або риби.

 

 

 
 
 
Пшоно шліфоване 1 кг
Ядро проса, звільнене не тільки від квіткових плівок, але також від плодових і насіннєвих оболонок. Пшоно цінується як продукт, що дає силу, «зміцнює тіло». Пшоняна каша – один їз засобів, здатних виводити з організму антибіотики – так вважається в народній медицині.
 
 
 
 
 
 
 
Крупа перлова 1 кг
Виробляється з високоякісного ячменю. Перлова крупа володіє відмінними смаковими якостями, дуже корисна і поживна. Крупа лікувальна, корисна для шлунково-кишкового тракту. Незамінна в якості заправної крупи для багатьох супів.
 
 
 
 
 
Рис довгозернистий 1 кг
Рис, що має довге й тонке зерно: його довжина складає 6-8 мм, а ширина становить від третини до чверті довжини зерна. Це найбільш популярний сорт рису. Він універсальний, його використовують для приготування гарнірів, каш, плову, салатів. Під час приготування зерна зберігають свою форму і розмір, а готова страву з нього має прекрасний смак і вигляд.
 
  
 
 
 
 Рис круглозернистий 1 кг
Рис має округле зерно довжиною 6-8 мм, а ширина складає від 1/2 до 3/4 довжини зерна. Він майже непрозорий і містить більше крохмалю, ніж довгозернистий рис. Під час приготування зерна цього рису добре розварюються, злипаються, тому готова страва з нього має своєрідний кремоподобній пишний вигляд.

 

 

 

  
 Рис елітний (пропарений) 1 кг
Рис, зерна якого мають янтарно – жовтий відтінок. Особлива технологія виробництва цього рису – коли рис замочують у воді, а потім обробляють гарячим паром під тиском. Потім зерна сушать і шліфують як звичайний рис. Після обробки зерна набувають свій незвичайний вигляд. При обробці 80% вітамінів і мінералів, що містяться в висівковій масі, переходять у зерно рису. При приготуванні янтарно-жовтий відтінок зникає, рис стає білосніжним, розсипчастим і дуже смачним.
 
 
 
 
 Рис Жасмин 1 кг
Цей ароматний довгозернистий рис використовується у приготуванні гарнірів, пряних м'ясних і рибних стравах, а також підходить для приготування десертів і фруктових рисових салатів. При варінні рис «Жасмин» зберігає свою форму і набуває сліпучий білий колір.
 
 
 
 
 
 
 
 Рис Басматі 1 кг
Довгозернистий рис, відрізняється властивим тільки йому смаком і володіє більш довгими і тонкими зернами, ніж звичайний довгозернистий рис. Під час приготування зерна стають ще довше і практично не змінюються в обсязі.
 
 
 
 
 
 

Рис круглозернистий «Люкс» 1 кг
Цей рис, вирощений в Єгипті, також широко відомий як «камоліно» — справжня перлина серед рису. Він вирощується в родючій дельті Нілу, де рис обробляється не одне тисячоліття. Зерна цього рису круглі і великі. Завдяки попередній обробці рослинним маслом «камоліно» набуває чарівний перловий колір.

 

 

 

 

Поділ рисовий
Рисовий поділ використовують для приготування каш та інших страв. Поділ рисовий лікувальний, корисний для шлунково-кишкового тракту. Незамінний в якості заправної крупи для багатьох супів.

 

 
 

Гречаний проділ
Гречка – дієтичний продукт , що володіє високим профілактичним ефектом. З метою попередження «хвороб цивілізації», та й просто як смачна і ласа страва, її доцільно вводити в меню кожен день, як дорослим, так і дітям.

 

 

 
 
 
 

Цукор-пісок 1 кг
Цукор ТМ «Август» вироблений на заводах України, виключно з цукрових буряків: білосніжний, розсипчастий, що тане в роті, цукор покращує смак величезної кількості страв.

 

 

 

Крупа манна 0,7 кг
Манна крупа виробляється з зерен пшениці. Сама суть зерна, його центральна частина, серцевина, дробиться на дрібні-дрібні частинки. У цих крупинках багато крохмалю і майже немає клітковини, тому вони швидко засвоюються.

 

 

 
 
 

Крупа манна 0,9 кг
Манна крупа виробляється з зерен пшениці. Сама суть зерна, його центральна частина, серцевина, дробиться на дрібні-дрібні частинки. У цих крупинках багато крохмалю і майже немає клітковини, тому вони швидко засвоюються.

 

 

 

 
 
Крупа кукурудзяна 0,8 кг
Виробляється з високоякісного зерна кукурудзи. Вона багата білками, які є повноцінними за амінокислотним складом. Вони легко засвоюються організмом завдяки тому, що добре розчиняються у воді. Кукурудзяна каша краще всього виводить пестициди з організму.
 
 
 
 
 
 
 
Крупа вівсяна 0,7 кг
Виняткова поживність цього продукту широко відома. Вівсяні каші смачні, поживні та цілющі. Вони очищають шлунок, нормалізують роботу кишечника, нирок і печінки. Вівсяна каша виводить з організму важкі метали.
 
 
 
  
 
 Крупа пшенична 0,8 кг
Для виробництва крупи використовується високоякісна тверда пшениця. Основну масу зерна пшениці становлять вуглеводи, на другому місці білки. Вони відіграють велику енергетичну роль у харчуванні людини. Використовується для приготування каш, супів, запіканок, відбивних, котлет, пудингів і т. д. Має велике значення в дитячому і дієтичному харчуванні.
 
 
 
 
 
 
 
Крупа ячна 0,8 кг
Являє собою частинки різної форми дробленого ядра ячменю, звільнені від квіткових плівок. Розварюється протягом 40-45 хвилин, збільшуючись в об'ємі приблизно в п'ять разів. Ячна крупа володіє високою колорийностью і хорошими смаковими якостями, дуже корисними для лікування та профілактичних захворювань кишечника. Рекомендується для людей з надмірною вагою.
 
 
 
 
 
Рис Жасмин 0,5 кг
Це ароматний довгозернистий рис, вирощений в Тайланді. Інша назва - «Тайський рис». Використовується в приготуванні гарнірів, пряних м'ясних і рибних страв, а також підходить для приготування десертів і фруктових рисових салатів. При варінні рис «Жасмин» зберігає свою форму і набуває сліпучий білий колір.
 
 
 
 Рис Басматі 0,5 кг
«Король рису». Ароматний довгозернистий рис, відрізняється властивим тільки йому смаком і володіє більш довгими і тонкими зернами, ніж звичайний довгозернистий рис. Під час приготування зерна стають довшими та практично не змінюються в обсязі. Використовується для приготування красивих гарнірів, салатів.
 
 

 Рис нешліфований 0,5 кг
Нешліфований рис (його ще називають бурим або коричневим рисом) в процесі обробки зберігає оболонку, яка містить вітаміни групи В, мінерали, клітковину, а також невелика кількість фосфору, цинку, міді та йоду. Цей рис набагато корисніше ніж білий рис, так як найбільше корисних речовин міститься саме в оболонці зерна. Він надає рису легкий горіховий присмак. Тому з нього виходять оригінальні салати і унікальні гарніри до м'яса і птиці.

 

 

Рис пропарений 0,5 кг
Рис, зерна якого мають янтарно – жовтий відтінок. Особлива технологія виробництва цього рису – коли, рис замочують у воді, а потім обробляють гарячим паром під тиском. Потім зерна сушать і шліфують як звичайний рис. Після обробки зерна набувають свій незвичайний вигляд. При обробці 80% вітамінів і мінералів, що містяться в висівковій масі, переходять у зерно рису. При приготуванні янтарно-жовтий відтінок зникає, рис стає білосніжним, розсипчастим і дуже смачним.

 

 

Суміш рису (дикий+нешліфований) 0,5 кг
Суміш дикого і нешліфованого рису ідеально підійде тим, хто веде здоровий спосіб життя. Має підвищений вміст вітамінів, мікроелементів і клітковини. Не розварюється і має горіховий присмак. З цієї суміші можна приготувати салати, десерти, супи.

 

 
 
 Суміш рису (дикий+пропарений) 0,5 кг
До складу суміші входять два види рису, що мають максимальну кількість поживних речовин, вітамінів і клітковини.
Незвичайний смак і зовнішній вигляд –родзинка будь-якого гарніру. Ідеально підходить для салатів, супів, начинок, гарячих і холодних закусок.

 

 
 Крохмаль картопляний (0,5 кг)
Крохмаль - харчовий продукт, білий під мікроскопом зернистий порошок, нерозчинний в холодній воді, в гарячій воді набухає, утворює колоїдний розчин (крохмальний клейстер). Він легко перетравлюється в шлунково-кишковому тракті. В шлунковому тракті крохмаль піддається гідролізу і перетворюється в глюкозу, яка засвоюється організмом.
Крохмаль не має смаку. Володіє прекрасним властивістю розчинятися у воді. Зазвичай використовують холодну, так як у гарячій утворюються грудки, які важко подрібнити.

 

 

Крохмаль картопляний (1 кг)
Крохмаль - харчовий продукт, білий під мікроскопом зернистий порошок, нерозчинний в холодній воді, в гарячій воді набухає, утворює колоїдний розчин (крохмальний клейстер). Він легко перетравлюється в шлунково-кишковому тракті. В шлунковому тракті крохмаль піддається гідролізу і перетворюється в глюкозу, яка засвоюється організмом.
Крохмаль не має смаку. Володіє прекрасною властивістю розчинятися у воді. Зазвичай використовують холодну, так як у гарячій утворюються грудки, які важко подрібнити.

 

    

 
 Борошно пшеничне в/г (1 кг, 2 кг, 3 кг)
Борошно, вироблене на Білоцерківському комбінаті вже багато років славиться незмінно високою якістю. Вироби з цього продукту виходять завжди однаково смачними і красивими.Тому борошно «Білоцерківське» ТМ Август - це гарантія затишку та гарного настрою за сімейним столом.

 

 
 
 
Борошно пшеничне в/г (5 кг)
Борошно, вироблене на Білоцерківському комбінаті вже багато років славиться незмінно високою якістю. Вироби з цього продукту виходять завжди однаково смачними і красивими.Тому борошно «Білоцерківське» ТМ Август - це гарантія затишку та гарного настрою за сімейним столом.
 
 
 
  Цукор-пісок 5 кг
Вуглеводи - основна складова частина раціону людини. Вони є джерелом енергії при всіх видах фізичної праці, входять до складу клітин і тканин. Чистим вуглеводом є ЦУКОР - харчовий продукт, одержуваний, головним чином, з цукрових буряків і цукрової тростини.
Цукор ТМ «Август» вироблений на заводах України, виключно з цукрових буряків: білосніжний, розсипчастий, що тане в роті, цукор покращує смак величезної кількості страв.
 
 
 
2021  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved